Wiecie jak czas szybko upływa, jak chwile i momenty szybko mijają. W natłoku codziennych obowiązków, często właśnie o tych różnych przeżytych wspomnieniach zapominamy. Tak nie może być. Życie jest naładowane zbyt dużą ilością pięknych chwil, które powinny trwać wiecznie. A przynajmniej wiecznie powinny pozostać w naszej pamięci. Czy jest na to jakiś złoty sposób aby je na zawsze zatrzymać? Ja go znalazłam! Wydałam własną książkę z samym życiem, do którego teraz mogę wracać kiedy tylko zechcę.

Wydana przeze mnie książką nie jest byle jaka. Nie jest to pierwsza lepsza książka, którą możemy sięgnąć z półki czy później odłożyć w zapomnienie. To zbiór fotografii i myśli, których nigdy nie chciałabym zapomnieć. Możliwość ponownego zobaczenia pewnej sytuacji i historii, która się z nią wiążę ma dla mnie ogromne znaczenie. Teraz udało mi się zatrzymać to wszystko, właśnie w mojej książce…

1

Moją książka to nic innego jak taki foto album XXIw – w takim papierowym wydaniu i twardej okładce, według mojego pomysłu i zaprojektowana dzięki CEWE FOTOKSIĄŻKA. Muszę przyznać, że uwielbiam takie rzeczy, zwłaszcza, że zdjęć robimy naprawdę mnóstwo i nie chciałabym aby gdzieś przepadły. Fotoksiążek mamy już kilka i zawsze gdy nadarzy się okazja to tworzymy nową. Pierwsze wspólne mieszkanie, ważna okoliczność, wakacje lub cały okres ciąży… każda dotyczy innej tematyki i etapu życia. Najnowsza została poświęcona Poli i temu co się działo przez jej pierwszy rok życia. W przyszłości my, jak i zarówno ona będziemy mieli cudowną pamiątkę.

2

Wiecie jak to jest, fotografia w dzisiejszych czasach daje nam ogromne możliwości zatrzymywania czasu. Wywoływanie zdjęć pozwala, że zachowamy ten czas na dłużej, ale taka fotoksiążka to naprawdę coś wyjątkowego. Oprócz samych zdjęć możemy skupić się na ważnych przemyśleniach czy cytatach, które dołączymy gdzieś obok – dzięki temu nasze zdjęcia zyskują zupełnie inny obraz. I mimo tego, że jestem za tradycyjnymi albumami (pamiętajcie, że z dysków komputerów zawsze może coś zniknąć) to obiecuję sobie, że przynajmniej raz do roku wydam swoją książkę, którą będę dokładała do pozostałych. Tak aby za kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat powstała całkiem pokaźna biblioteczka. Wtedy właśnie będę mogła usiąść sobie wygodnie i cofnąć się w czasie.

Zachęcam was abyście też to robiły, bo to są chwile, które już nigdy nie powrócą. Są to momenty, których nikt wam nie odbierze, one są tylko wasze. Nie pozwólcie aby to gdzieś przepadło. Zatrzymujcie czas w pięknym wydaniu – w sercu, pamięci i na papierze.

3 4

Następna książka już wiecie o kim będzie… :)

5

K O N K U R S !
Czy chciałybyście również zaprojektować i wydać swoją własną fotoksiążkę? Dam wam taką szansę! Do rozdania mam dwa bony o wartości 135zł na wykorzystanie u CEWE FOTOKSIĄŻKA.

Wszystko co musicie zrobić aby wziąć udział w konkursie to:
– Polubić Zatrzymując czas i CEWE Fotoksiążka na facebooku
– W komentarzu pod tym postem krótko opisać:
czego, kogo lub jakiego wydarzenia dotyczyłaby wydana przez was książka?

Konkurs trwa do 16 września, a do 19 września ogłoszę wyniki z najciekawszymi odpowiedziami. Powodzenia! :)

6

KONKURS WYGRYWAJĄ:
Joanna (simpapa.kids@gmail.com) oraz Emilia (emilia.czyzak@wp.pl)

Gratulacje! Zwyciężczynie proszę o kontakt w celu odebrania bonów na zaprojektowanie swojej własnej CEWE FOTOKSIĄŻKI. :)