WSPÓŁPRACA

Na początek jedna prosta zasada – jestem Angelika, a nie jakaś tam per Pani. Przejdźmy sobie na Ty, aby sympatyczniej nam się rozmawiało. :)

Jeśli jesteś zainteresowany stałą lub jednorazową współpracą, to zapraszam do kontaktu na adres mailowy zatrzymujacczas@o2.pl. Z przyjemnością podejmuję się wspólnych akcji z firmami, które w swoje produkty wkładają całe serce. Jednocześnie w trosce o komfort i zaufanie przestrzegam, że promuję tylko te marki, które wpasowują się w tematykę bloga i które mogę szczerze polecić.

Oferuję – Posty sponsorowane na blogu i mediach społecznościowych – Testy i recenzje – Stylizację z produktem – Profesjonalne sesje zdjęciowe (posiadamy wyposażenie studia) – Filmy – Organizację konkursu na blogu lub mediach społecznościowych – Banery reklamowe – Fotorelację lub video z jakiegoś fajnego miejsca lub wyjazdu – Akcje charytatywne i wiele innych…

Odbiorcy bloga – są to głównie kobiety, obecne lub przyszłe mamy, w przedziale wiekowym 21-35lat. Dokładniejsze informacje udzielam drogą mailową.

Blog na portalach społecznościowych:
Facebook – ponad 15 800 lubiących
Instagram 
– ponad 46 600 śledzących

Cena kampanii uzależniona jest od formy i skali promocji. Wystawiam Faktury VAT.

Przykładowe marki z którymi współpracowałam:
wspolpraca-blog