Search here...
TOP

Witaj! Trafiłeś na jednego z najbardziej inspirujących blogów lifestylowo-parentingowych w Polsce. Jeśli podoba Ci się moja twórczość i jesteś zainteresowany stałą lub jednorazową współpracą, to zapraszam do kontaktu pod adres mailowy zatrzymujacczas@o2.pl.

Z przyjemnością podejmuję się wspólnych akcji z firmami, które w swoje produkty i usługi wkładają całe serce. Jednocześnie w trosce o komfort i zaufanie przestrzegam, że promuję tylko te marki, które wpasowują się w tematykę bloga i które mogę szczerze polecić. Oprócz promocji na blogu i moich mediach społecznościowych, oferuję również wsparcie kreatywne każdej kampanii – tworzę pomysły, plan i strategię.

Oferuję:
Posty sponsorowane na blogu i mediach społecznościowych – Testy i recenzje – Lokowanie produktów – Profesjonalne sesje zdjęciowe – Organizację konkursu – Banery reklamowe – Video – Fotorelację z jakiegoś fajnego miejsca lub wyjazdu sponsorowanego – Recenzje hoteli i obiektów – Udział w eventach – Wykorzystanie wizerunku w kampanii – Akcje charytatywne i wiele innych…

Kto jest czytelnikiem bloga?

Blog skupia wokół siebie niesamowitą, bardzo zaangażowaną społeczność obecnych i przyszłych rodziców, którzy życie rodzinne traktują jako najbardziej rozwijającą podróż swojego życia. Dominują tu głównie kobiety, w przedziale wiekowym 20-40 lat. Moje czytelniczki w większości przypadków są aktywne zawodowo, robią zakupy online i korzystają z portali internetowych takich jak Instagram, Facebook, YouTube, Pinterest…


Instagram 51 000+ obserwatorów / Facebook 25 000+ lubiących

Statystyki:
– Miesięczna liczba unikalnych użytkowników na blogu to ok 140tys
– Jeden wpis na blogu generuje średnio 10tys odsłon do 1 miesiąca od publikacji
– Średni czas spędzany na konkretnym wpisie 2-6 minut
– Instagram bloga generuje ok 1mln wyświetleń w tydzień

*Cena kampanii uzależniona jest od formy i skali promocji – szczegółową ofertę wysyłam po wstępnym kontakcie. Wystawiam Faktury VAT.


ZAPRASZAM DO KONTAKTU , STWÓRZMY COŚ NIESAMOWITEGO ! :)

INSTAGRAM @ZATRZYMUJACCZAS