Search here...
TOP
LIFESTYLE

To są nasze trzecie najpiękniejsze święta w życiu. Wesołych Świąt!

Dokładnie 24 grudnia 2014 roku, powiedziałam magiczne „Tak”, zaręczyłam się z Mariuszem. Wydawało się wtedy, że nic lepszego mnie już nie spotka, ale jak się okazało byłam w ogromnym błędzie. Otrzymaliśmy jeszcze piękniejszy prezent pod choinkę, jaki mogliśmy sobie tylko wymarzyć. Potwierdziła się wieść o ciąży, o którą tak długo się staraliśmy. Rok później byliśmy już we trójkę. To były kolejne magiczne święta. Wtedy również myślałam, że  nic tego nie przebije, ale jak się okazuje, z roku na rok jest tylko lepiej. W te święta jest jeszcze cudowniej, bo jesteśmy już we… czwórkę. ♥ To będą zdecydowanie nasze trzecie najpiękniejsze święta w życiu.

Jestem ogromną szczęściarą, że moje życie może tak wyglądać. Zdecydowanie warto jest czekać cały rok na ten jeden magiczny dzień, który sprawia, że podsumowujemy wszystko i zdajemy sobie sprawę, że te wszystkie przeszkody, które stawały nam na drodze wcale nie były takie istotne. Najważniejsze jest tu i teraz, że jesteśmy zdrowi, kochamy się i możemy spędzić ten czas wszyscy razem przy jednym stole. To są rzeczy, których nie można sobie kupić. To jest bezcenne i najważniejsze na świecie, a jeszcze bardziej rozumie się właśnie dziś… :)

1

Chcę życzyć Wam wszystkim spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Abyście spędzili je z najbliższymi i na moment zatrzymali się tak samo jak ja. Życzę wam również dużo zdrowia i spełnienia najskrytszych marzeń. Jeśli się z kimś pokłóciliście to pogódźcie się, jeśli coś zepsuliście to naprawcie to. To jest właśnie dziś, ten jedyny dzień w roku, który wybaczy nam wszystko i sprawi, że magia i cuda naprawdę mogą się wydarzyć. Bądźcie szczęśliwymi ludźmi i dzielcie się tym z bliskimi. Po przeczytaniu tego zamknij swojego laptopa, wyłącz telefon i po prostu bądź… bądź ze swoją rodziną. Wesołych Świąt!

2 3 4 5

Poli sukiena – Liv&Lov | Opaska – H&M | Maksa koszula – Endo  | Mokasyny dzieciaków – ButterflyKids | Skrzydła – MoHome

«

»

3 KOMENTARZY

 • Avatar
  Nikoletta

  Piękne dzieci-największy skarb <3
  Mam nadzieje,że w przyszłe święta bedę tak szczęśliwa jak Wy,bo siedzi u mnie w brzuszku maleństwo ;)
  Życzę Wam kochani zdrowych pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia a przede wszystkim dużo zdrowia!!! :*

 • Avatar
  Małgorzata

  Piękne :) dziękuje też życze Radosnych i Rodzinnych Świąt.
  Dla mnie od dwóch lat są trudne. Chociaż w tym roku się udało i te Święta będziemy już we czwórkę. Ale ten czas zawsze mi przypomina o synku którego straciłam 2lata temu 6grudnia. Raduje się że mam dwójkę ślicznych dzieci ale też myślę też o moim Aniołku. I często myślę co by było gdyby…

 • Avatar
  Joanna

  Wesołych Świąt! magicznych i rodzinnych:)

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.