Codzienność Przyjęcia i okoliczności

To dziś (Uszczypnijcie mnie!) pierwsze urodziny Poli

Uszczypnijcie mnie, bo nadal nie dowierzam. Nasza mała panna, która dopiero co się urodziła, właśnie dziś kończy swój pierwszy roczek. Dacie wiarę? Nie muszę chyba wspominać, jak ten czas przy dzieciach szybko leci – każdy rodzic doskonale o tym wie. Ale naprawdę… pamiętam moją pierwszą ciążę, poród (ze wszystkimi szczegółami) i pierwsze chwile razem w domu, zupełnie jakby to było wczoraj. Pola była taka malutka, papuśna i nie kontaktowała do końca. A teraz? Teraz pcha się do poznawania świata, wyrabia swój charakterek, uśmiecha się od ucha do ucha i nawet momentami kłóci się już o swoje. W dodatku rośnie jak na drożdżach, stawia pierwsze samodzielne kroki i czeka na swojego brata. To niesamowite jak ostatni rok zmienił nasze życie. Jak ona wpłynęła na mój cały świat i poglądy. Ile mnie nauczyła i dała do zrozumienia, a przecież sama jeszcze nie rozumie zbyt wiele. Jakby tak zastanowić się dłużej – muszę przyznać, że nie pamiętam za bardzo okresu sprzed jej narodzin. Czuję się tak, jakby Pola była z nami od zawsze, a wcześniejsze życie, w którym jeszcze jej nie było, nie było do końca pełne. Nie potrafię tego wytłumaczyć, ale tak właśnie czuję. Ostatni rok był jednym z najlepszych w moim życiu i pomyśleć, że to dopiero początek. Aż sama jestem ciekawa, na jakiego człowieka ta nasza córka nam wyrośnie… :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Body – Oh Kids | Spódniczka – Manufaktura falbanek | Balony – Pan Talerzyk | Wózek – Turkusowa Pracownia
IMG_1523

Zdradzę wam, że dziękuję za magię fotografii, która zatrzymuje czas w tych wszystkich kadrach. Dzięki temu w każdej chwili możemy powracać do tych pierwszych chwil życia Poli. Muszę przyznać, że za każdym razem, kiedy to oglądam to w moim oku kręci się łezka szczęścia i wzruszenia. Takich chwil nie da się powielić. ♥

You Might Also Like

9 komentarzy

 • Reply
  Paulina
  Sie 30, 2016 at 13:43

  Wszystkiego najlepszego dla małej Księżniczki! Niech rośnie zdrowo i daje rodzicom jeszcze więcej radości! 😊 🎁 🎂

 • Reply
  Kinga
  Sie 30, 2016 at 14:10

  Wszystkiego dobrego dla Pannicy! :) Niechaj zdrowo i radośnie rośnie :)
  U nas minęło już 7 miesięcy i również jestem mega szczęśliwa, że wszystkie wspomnienia da się udokumentować i opisać, tak byśmy my nie zapomnieli, a zarazem by w przyszłości Werka zobaczyła jak to z nią było… ;)

 • Reply
  salusiowo
  Sie 30, 2016 at 16:34

  Piękne zdjęcia – niesamowita pamiątka!!
  100 lat

 • Reply
  Izabella
  Sie 30, 2016 at 16:52

  Sto lat dla małej księżniczki! Obym i ja była tak wspaniałą mamą, jaką jesteś Ty, Angeliko! Sto lat! 💙

 • Reply
  Kamila
  Sie 30, 2016 at 16:55

  Wszystkiego najlepszego dla Poli :) my dziś tez świętujemy pierwsze urodzinki Ninki :)

 • Reply
  Kasia
  Sie 30, 2016 at 23:08

  Wszystkiego najlepszego dla Poli! ja również nie mogę uwierzyć, że to już rok, moja Agata skończy 17. września i zawsze kiedy czytam o Poli i widzę ją na zdjęciach szczerze się uśmiecham :). Przez ten cały rok byłyśmy z Wami i na pewno będziemy dalej. Tak miło się patrzy jak dorasta i się zmienia! :)
  Pozdrawiamy :)

 • Reply
  Miss Victimized
  Sie 31, 2016 at 11:53

  Sto lat! niech mała rośnie szybko i zdrowo ;*

 • Reply
  Marika
  Wrz 4, 2016 at 14:38

  Macie śliczną córeczkę :) Wszystkiego najlepszego dla niej! Zdjęcia są cudowne, będzie miała świetną pamiątkę jak podrośnie :)

 • Reply
  Ew
  Gru 25, 2016 at 16:22

  Hej;) może chciałabyś sprzedać komplet z roczku Poli? Moja córcia niedługo będzie miała sesję z okazji pierwszych urodzin bardzo chciałabym mieć taką stylizację dla Niej;)

 • Zostaw komentarz