Instagram

Zatrzymując czas to blog lifestylowo-rodzinny przedstawiający subtelny obraz macierzyństwa, który nie zawsze jest tak kolorowy. Znajdziesz tu odskocznię od codziennych obowiązków oraz same pozytywne i piękne rzeczy. Pragnę inspirować inne kobiety, że oprócz dbania o dom i dzieci, warto też zadbać o samą siebie. Znajdziesz tu wszystko, począwszy od fajnych i przydatnych gadżetów, aż po porady, tematy do dyskusji i różnorodne przemyślenia o życiu czy macierzyństwie. Nie zabraknie też typowo babskich tematów, kącika dla stylowej mamy, urządzania domu i naszych wnętrz, rodzinnego podróżowania czy zupełnie zwykłego lifestylu. Mam nadzieję, że poczujesz się tu, jak na plotkach z koleżanką przy kawie! :)

A o mnie prywatnie... Mam na imię Angelika, jestem podwójną mamą dzieci rok po roku i autorką tego właśnie bloga. Mam 26 lat i zostałam młodą mamą z wyboru. Odkąd na świecie pojawiła się Pola i Maks to odkryłam, że bycie rodzicem jest moim życiowym powołaniem, które jednocześnie inspiruje i motywuje mnie do działania na pozostałych płaszczyznach życiowych. ♡

Zdradzę Wam, że stanowczo odbiegam od stereotypowej „matki Polki”. Od życia wymagam i będę wymagać jak najwięcej. Lubię podróże małe i duże, dobre książki i seriale, kwiaty w każdej postaci, zapach herbaty o poranku i spokój od zgiełku miast. Kocham miłością bezgraniczną nasz dom, który właśnie się tworzy, a także uwielbiam migawkę aparatu, która jest równocześnie moją drugą parą oczu na świat. Kreatywność i pasja do życia to moje drugie imiona!

Kto składa się z ekipy Zatrzymując czas?

Mamy nadzieję, że po bliższym zapoznaniu zapragniesz zostać z nami na dłużej. Jesteśmy bardzoooo gościnni! :)

Instagram