O blogu

Cześć! Mam na imię Angelika, jestem podwójną mamą dzieci rok po roku i autorką tego właśnie oto bloga. Mam 25 lat i zostałam młodą mamą z wyboru. Odkąd na świecie pojawiła się Pola (30.08.2015) i Maks (16.10.2016) to odkryłam, że bycie rodzicem jest moim życiowym powołaniem. ♡

Zdradzę Wam, że stanowczo odbiegam od stereotypowej „matki Polki”. Od życia wymagam i będę wymagać jak najwięcej. Lubię podróże małe i duże, dobre książki, kwiaty, zapach herbaty o poranku i spokój od zgiełku miast. Uwielbiam też nasz dom i mój aparat, który jest równocześnie moją drugą parą oczu na świat. A prywatnie… moim największym marzeniem i celem, do którego dążę każdego dnia, jest szczęśliwa i duża rodzina, wraz z biegającym psem po ogrodzie, a także kariera, w której jestem sama sobie szefem. Uwielbiam jak się dzieje! I nie dopuszczam do siebie myśli, że moje życie mogłoby się inaczej potoczyć.

Zatrzymując czas to blog przedstawiający subtelny obraz macierzyństwa, który nie zawsze jest tak kolorowy. Znajdziecie tu odskocznię od codziennych obowiązków, a także same pozytywne i piękne rzeczy. Pragnę inspirować inne mamy, że oprócz dbania o dom i dzieci, warto też dbać o samą siebie. Zobaczycie tu wszystko począwszy od fajnych gadżetów, zabawek i mody dla najmniejszych, aż po porady, tematy do dyskusji i różnorodne przemyślenia o macierzyństwie. Nie zabraknie też typowo babskich tematów, kącika dla stylowej mamy czy zupełnie zwykłego lifestylu. Mam nadzieję, że każda z was będzie tu się czuła jak na plotkach z koleżanką przy kawie! :)


Mama – fotograf i autorka tego wszystkiego, tata – pomocnik i techniczna strona, a dzieciaki – największa inspiracja.

Close