Święta za pasem! W związku z tym rozpocznę kilkudniowy cykl prezentowych wpisów, moje propozycje i inspiracje. Będzie coś dla niej i dla niego, dla najmniejszych, dla chłopca i dziewczynki, a także dla… dziadków – na których właśnie dziś się skupimy. Bo co z tymi dziadkami? Szukając w internecie inspiracji prezentowych dla nich, nie mogłam znaleźć nic treściwego, wszyscy jakby o nich zapominają i skupiają się głównie na wątkach „dla niej i dla niego”. Więc stwierdziłam, że ja wyjdę Wam na przeciw i zaproponuję naprawdę piękny i kreatywny pomysł świątecznego upominku dla dziadków. W końcu odgrywają oni ogromną rolę w życiu rodzinnym, zwłaszcza gdy posiada się te dzieci. To taka iskierka, ogromny skok pokoleniowy, który przekazuje nam różne wartości i któremu wolno bezkarnie rozpieszczać naszych najmniejszych. W końcu od czego są dziadkowie? :)

Moim zdaniem fajnie jest im zrekompensować wszystko co dla nas robią, jak dbają o wnuki i angażują się w życie rodzinne. W związku z tym nie powinni być w żaden sposób pomijani. Oprócz pomysłu na prezent „dla niej i dla niego” powinniśmy ofiarować coś w gratisie, wspólnego i takiego naprawdę od serca. Pomyślałam, że takim prawdziwym prezentem od serca będzie coś właśnie związanego z tak ukochanymi przez nich wnukami, więc wpadłam na idealny pomysł…

… kalendarz z wnukami!

Kalendarz niby banalna rzecz, ale codziennie przez nas używana. Niektórzy dziadkowie nie mają tak obcykanych smartfonów jak my więc w ich domach wiszą takie klasyczne. Więc co byście powiedziały aby ofiarować im kalendarz? Ale nie taki zwykły, tylko taki z wnukami. Rzecz praktyczna, bo ułatwi codzienne funkcjonowanie, a jednocześnie bardzo oryginalna i od serca, bo z tymi ukochanymi i jedynymi wnukami na plakacie. Jak dla mnie to strzał w 10tkę i właśnie w tym roku, tuż obok innych prezentów, dziadkowie znajdą dla siebie również taki oto kalendarz.

Co najlepsze w tym wszystkim? Kalendarz od A do Z jest w 100% zaprojektowany przez nas. Od wyboru motywu, po dekoracje, zdjęcia dzieciaków czy dopiski do ważnych dat. Jest on w 100% spersonalizowany i stworzony właśnie z myślą o nich. Projekt realizowaliśmy na COLORLAND. Wiem, że zapewne będą padały pytania więc od razu przedstawię, jak to wygląda:

Na stronie Colorland.pl mamy całą masę propozycji stworzenia personalizowanego prezentu. Od fotoksiążki, po album, klasyczne odbitki, fotoobraz czy właśnie wybrany przez nas kalendarz. Spośród 100 motywów wybieramy jeden, który nam odpowiada (nasz motyw nazywa się „Miłość i Rodzina”), a następnie wybieramy rozmiar (my wybraliśmy A3 w pionie) oraz język w jakim ma powstać cały projekt. Klikamy dalej i tu dopiero rozpoczyna się zabawa. Projektujemy w programie krok po kroku każdy miesiąc – wybieramy zdjęcia do każdej strony, ramki, dodatki, napisy, dosłownie wszystko. Możemy też dodać specjalne daty, z którymi jest związana tylko nasza rodzina, np urodziny, imieniny lub inne ważne okoliczności. Muszę przyznać, że robiąc taki kalendarz miałam ogromną frajdę, zajęło mi to godzinkę z hakiem. Następnie zamawiamy i dwa-trzy dni później kalendarz jest gotowy u nas.

Każdy miesiąc jest dokładnie rozplanowany i zaprojektowany. W okresie zimowym znajdą się Pola i Maks wśród śniegu, w okresie letnim na piaszczystej plaży, a jesiennym wśród liści. W dodatku Pola zawładnęła miesiącem sierpień, bo właśnie wtedy się urodziła, a Maks październikiem. Coś wspaniałego.

Dodatkowo, aby wszystko pięknie wyglądało, kupiłam dwie tuby jako pakunek prezentu i udekorowałam je w świątecznym klimacie – ze śnieżynkami, białymi kokardami i wstążkami. Jest bardzo prosto, ale i efektownie. Myślę, że dziadkowie się ucieszą. Co myślicie? :)

Jeśli, któraś z Was nie przewidziała lub nie ma jeszcze prezentu dla dziadków to ponownie wyjdę Wam na przeciw i dam Wam od siebie zniżkę na zaprojektowanie własnego takiego kalendarza u Colorland.pl. Na hasło „ZATRZYMUJACCZAS” macie fotokalendarz A3 w pionie za 19zł + koszt wysyłki. Jeśli złożycie zamówienie do końca tego tygodnia to na 100% dojdzie Wam przed świętami – czyli w sam raz pod choinkę. Natomiast jeśli macie już kupione prezenty to nic straconego, rabat trwa do końca lutego 2018 roku, także możecie wykorzystać przy innej okazji. Miłego projektowania! :)