Czy macie jakąś taktykę na stylizowanie swoich dzieci? Ja już wielokrotnie wypowiadałam się na ten temat – unikam mega wzorzystych ubrań i fikuśnych kolorów, a Polę i Maksa ubieram tak jakbym sama mogła siebie ubrać. Tylko z tą różnicą, że w ich przypadku jednak dorzucam ten dziecięcy pierwiastek.

Czy przywiązujecie uwagę do tego, jak ubrane są Wasze dzieci? Ja Wam zdradzę, że tak. Możecie sobie mówić, że wygląd nie jest ważny, ale dla mnie jednak jest. Może nie jest najważniejszy, ale jednak jakiś tam stopień ważności posiada – nawet w przypadku dzieci, których póki co kompletnie ten temat nie obchodzi. Ale co zrobić? Lubię po prostu gdy Pola i Maks są schludnie, fajnie i stylowo ubrani. A w dodatku uwielbiam gdy są ubrani do siebie… podobnie!

Podobieństwo ubierania możemy zaobserwować głównie wśród bliźniaków lub u rodzeństwa o tej samej płci. Ma to swoje zalety, ponieważ żadne z dzieci w tej kwestii nie jest pokrzywdzone czy zazdrosne o daną sukienkę czy skarpetki – wiem, że takie przeboje w wielu przypadkach mają miejsce. :) Kwestie wizualne już nie mi oceniać, ponieważ każdy ma swój gust. Ale w naszym przypadku, gdy jednak posiadamy tę dziewczynkę i chłopca, mimo wszystko staramy się podkreślać ich rolę rodzeństwa. Nie ubiorę ich identycznie, bo jednak każde z nich jest inne i lubi zupełnie co innego, ale w jakimś małym stopniu połączę ich razem. Taki sam wzór bluzy, takie same buty czy identyczny kolorystyczny motyw przewodni – w tym klimacie jestem w 100% na tak!

W związku z tematem dziś mam dla Was na blogu coś zupełnie nowego. Kiedyś już wrzucałam Wam stylizacje Poli, ale nie robiłam jeszcze tego wspólnie z Maksem. Zobaczcie tylko, każde z nich jest zupełnie inaczej ubrane, ale już na pierwszy rzut oka widać, że to rodzeństwo. I o to właśnie mi chodziło pisząc o łączeniu ich wizualnie razem. Fajnie to wygląda, prawda? Moda dziecięca chyba zawsze będzie mnie rozczulać więc postaram się aby było jej tu ciut więcej – zwłaszcza teraz, gdy dzieciaki tak fajnie współpracują i mamy możliwości na ciekawsze plenery i projekty. :)

Pola: Sukienka – Liv&Lov | Rajstopy – H&M | Skarpetki – Catleya | Buty – Mayoral
Maks: Bluzka i bezrękawnik – F&F | Spodnie – Zara | Buty – Bobux