Mali chłopcy marzą aby być strażakami czy tajnymi agentami, za to małe dziewczynki fantazjują aby być baletnicami lub księżniczkami… U dziewczynek zaczyna się to wszystko od podglądania mamy, przymierzania jej obcasów czy podkradania pomadek i pędzli do makijażu. Później zabawa w małą Miss trwa w najlepsze. I nie ma co się dziwić, strojenie mamy już we krwi od pierwszych lat dzieciństwa, prawda? :) Na Polę przyszedł właśnie ten etap. Odkąd dostała swoją pierwszą koronę i tiulową spódniczkę to sama upomina się aby ją zakładać. Później bije sobie brawo, tańczy, przegląda w lusterku i bawi się zabawkowymi kosmetykami. W moim oku aż łezka się kręci, bo nadal nie wierzę jak ta mała Panna mi tak szybko urosła – widać to głównie przy jej młodszym bracie. Teraz w domu już nie mam niemowlaka, a małą dziewczynkę, starszą siostrę i księżniczkę równocześnie. Dacie wiarę?

Każda księżniczka powinna mieć swoje królestwo i swoje kreacje więc nic dziwnego, że musiałam to wszystko stworzyć. Pamiętacie baldachim, który pokazywałam w TYM poście? Teraz znalazłam dla niego inne zastosowanie. Położyłam pod nim matę do zabaw i stworzyłam kącik prawdziwej księżniczki.

1 — kopia 2 — kopia

Moim hitem okazała się wiązana korona w złote gwiazdki. Super sprawa dla małych dziewczynek, ponieważ nie spada z głowy i piękne wygląda. Tak samo jak moja ulubiona tiulowa spódniczka w kolorze pastelowego różu i beżu, którą mogliście już widzieć podczas Poli roczku o TUTAJ. Natomiast wisienką na torcie okazała się kosmetyczka Janod z całym ekwipunkiem małej damy – znajdziemy w niej szminki, lakiery, perfum, grzebyk czy lusterko. No cóż, teraz okazuje się, że księżniczka jest tylko jedna, która stroić się i rządzić to już potrafi. Zobaczymy co będzie dalej. Aż się boję… :)

3 — kopia 4 — kopia 5 — kopia 6 — kopia 7 — kopia 8 — kopia 9 — kopia 10 — kopia 11 — kopia 12 — kopia

Baldachim – Fabryka Poduszek | Mata, torba na zabawki – TotoDesign | Jednorożce – Mamajka shop
zestaw księżniczki

Korona – TotoDesign | Spódniczka – Manufaktura falbanek | Drewniana kosmetyczka – Janod