Search here...
TOP
Bez kategorii

Konkurs z okazji 20 lat Fotojoker – do wygrania aparaty i fotoksiążki

Z fotografią mam wiele wspólnego, praktycznie nie ma dnia, kiedy bym czegoś nie uwieczniała. Lubię zatrzymywać czas w kadrach, przechowywać je dla siebie i bliskich czy dzielić się tym tutaj na blogu. Może to zamiłowanie, a może fotograficzne zboczenie, ale jedno jest pewne, to super sprawa, która łączy ze sobą masę pamiątek na całe życie.

Dlaczego o tym wspominam? Zapewne znacie Fotojoker? Jak dla mnie to marka kultowa, która nadal nie zwalnia tempa, świetnie sobie radzi i która obecnie obchodzi swoje 20 urodziny. Łał! To dobra okazja aby móc świętować razem z nimi i przy okazji wziąć udział w fajnym konkursie, który specjalnie dla nas przygotowali. A chyba zgodzicie się ze mną, że fotografia, konkursy i świętowanie to mix idealny? Także korzystajmy i bawmy się razem z nimi!

slider_1
Ideą całej akcji jest pokazanie jak i my zmieniliśmy się na przestrzeni ostatnich 20 lat. Czas na wspomnienia.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zapoznać się z regulaminem konkursu, zarejstrować się o TUTAJ i dodać za pomocą aplikacji swoje dwa zdjęcia – jedno aktualne, a drugie które pokazuje jak się zmieniłeś na przestrzeni tych 20 lat (musi być z okresu 1995- 2010). W międzyczasie, każdy kto się zgłosi odbiera gwarantowany bon o wartości 50 zł na stworzenie swojej własnej fotoksiążki. To może urozmaicić nam czas, kiedy będziemy czekać na przebieg konkursu. A przyznam, że nagrody sprawiają, że jest o co walczyć.

 1. Za pierwsze miejsce do wygrania jest Aparat Olympus E-M1/12-40 wraz z obiektywami OLYMPUS 25mm/1.8 i OLYMPUS 45mm/1.8, o łącznej wartości 12 000zł.
 2. Za drugie miejsce do wygrania jest Aparat OLYMPUS E-M5II/EZM1240, o wartości 8 000zł.
 3. Za trzecie miejsce, dla 10 osób ocenionych równorzędnie do wygrania jest 10 sztuk bonów o wartości 400zł na wykonanie swoich własnych Fotoksiążek w formacie XXL.

Także do dzieła! 20 lat to nie byle co! :)

«

»

7 KOMENTARZE

 • Avatar
  Magdalena

  oooo, to Fotojocker kończy tyle lat ile ja! na pewno wezmę udział, tylko znajdę jakieś ciekawe zdjęcia :D

 • Avatar
  Pati

  Moze byc ’97 i ’15?

  • Avatar
   A.

   Zgłoszenie musi być zgodne z formą przewidzianą w Aplikacji, czy musi składać się z minimum dwóch zdjęć Uczestnika, z czego jedno z nich powinno odzwierciedlać OBECNY wizerunek Uczestnika, a drugie Wizerunek Uczestnika z okresu przedziału lat 1995 do 2010! CZYTAJCIE REGULAMIN!

 • Avatar
  A.

  Czyli jak ktoś jest z rocznika 98 to nie może startować w konkursie? :(

 • Avatar
  Adrianna

  Kurcze, szkoda że mam 17 lat i nie mogę wziąć udziału. A tak mnie kusiło, bo i nagrody fajne jak dla przyszłego fototechnika i wspomnień mam dużo z dzieciństwa. Ja to mam pecha :(

 • Avatar
  aprilsky

  Hej, mam pytanie :) Pokazywałaś kiedyś na blogu angelikasplace śliczne skórzane kozaczki, w kolorze brązowym, do kolan. To była chyba jakaś zagraniczna firma i właśnie jej szukam :) Pamiętasz może nazwę? Byłabym wdzięczna za odpowiedź!

  PS. Zapraszam do mnie :]

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

INSTAGRAM @ZATRZYMUJACCZAS