Hopsasa! Wielkanocny klimat mamy, a mnie naszło na małą refleksję…

Od dwóch lat, jakiekolwiek święta i okoliczności budzą we mnie mocne refleksje i przemyślenia. To właśnie w takich momentach zdaję sobie sprawę, że jestem ogromną szczęściarą, ponieważ mam zdrową, pełną i szczęśliwą rodzinę, którą udało nam się samodzielnie i wspólnymi siłami zbudować. Dziękuję za to każdego dnia i doceniam to każdą cząsteczką samej siebie. Jest to dla mnie ogromnie ważne, bo sama wcześniej nie miałam tego wszystkiego, a wielu (nawet bliskich) ludzi nie wierzyło we mnie lub skreślało mnie już na starcie. To między innymi właśnie takie dni jak te pokazują mi ile wygrałam od życia. Teraz nasze wspólne pichcenie w kuchni, porządki, malowanie pisanek, modlitwa, śniadanie czy zwykły spacer… to niby nic, a jednak tak wiele. Dla mnie to wszystko. ♥

To taka moja tegoroczna refleksja z okazji Świąt Wielkanocnych. W końcu to taki pozytywny i radosny okres w roku więc trzeba go należycie celebrować. :)

wielkanoc

Poli króliczy dres – Lenela | Maksa zestaw – F&F | Namiot tipi – TotoDesign | Pisanki – moje DIY

……………
Cały team Zatrzymując czas życzy Wam wesołych, spokojnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych. Nie na pokaz czy dlatego, że tradycja tak nakazuje. Tak szczerze i prosto z serducha. Celebruje, refleksujcie i spędzajcie te chwile wspólnie. ♥

10

Trackback from your site.

Komentarze

 • Asia

  Napisano Kwi 16, 2017

  Odpowiedz

  Dresik Poli świetny , tylko szkoda że wciąż nie ma wyników konkursu :) Wesołych Rodzinnych Świat dla Was !

 • Viola

  Napisano Kwi 16, 2017

  Odpowiedz

  Wam też Radosnych Swiąt.podoba mi się Wasz optymizm.aż zarażacie tą radością.pozdrawiam.Twój Max jest chyba tylko kilka tyg.starszy od mojego Jasia,.

 • kaja

  Napisano Kwi 18, 2017

  Odpowiedz

  Super kadr. Nowy post kiedy? Miał być w tym msc o wybielaniu, o przyjaźni psa z dziećmi, o efektach rozstępów…

  • Zatrzymując czas

   Zatrzymując czas

   Napisano Kwi 18, 2017

   Odpowiedz

   W tym tygodniu będzie o wybielaniu, a o rozstępach będzie dopiero pod koniec maja/początek czerwca, bo cały ten proces trochę trwa, a chciałabym pokazać wszystkie rezultaty. :)

 • happyfriend

  Napisano Kwi 30, 2017

  Odpowiedz

  Tak to już niestety jest, że często bliscy którzy powinni być dla nas wsparciem nas dołują, mówią „nie uda się”, „nie wyjdzie”. Przez to ogromnie ważna jest własna opinia o sobie i wiara w samego siebie, codzienne powtarzanie „uda mi się” :) Tobie się udało i gratulacje za to :)

Zostaw komentarz