Hopsasa! Wielkanocny klimat mamy, a mnie naszło na małą refleksję…

Od dwóch lat, jakiekolwiek święta i okoliczności budzą we mnie mocne refleksje i przemyślenia. To właśnie w takich momentach zdaję sobie sprawę, że jestem ogromną szczęściarą, ponieważ mam zdrową, pełną i szczęśliwą rodzinę, którą udało nam się samodzielnie i wspólnymi siłami zbudować. Dziękuję za to każdego dnia i doceniam to każdą cząsteczką samej siebie. Jest to dla mnie ogromnie ważne, bo sama wcześniej nie miałam tego wszystkiego, a wielu (nawet bliskich) ludzi nie wierzyło we mnie lub skreślało mnie już na starcie. To między innymi właśnie takie dni jak te pokazują mi ile wygrałam od życia. Teraz nasze wspólne pichcenie w kuchni, porządki, malowanie pisanek, modlitwa, śniadanie czy zwykły spacer… to niby nic, a jednak tak wiele. Dla mnie to wszystko. ♥

To taka moja tegoroczna refleksja z okazji Świąt Wielkanocnych. W końcu to taki pozytywny i radosny okres w roku więc trzeba go należycie celebrować. :)

wielkanoc

Poli króliczy dres – Lenela | Maksa zestaw – F&F | Namiot tipi – TotoDesign | Pisanki – moje DIY

……………
Cały team Zatrzymując czas życzy Wam wesołych, spokojnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych. Nie na pokaz czy dlatego, że tradycja tak nakazuje. Tak szczerze i prosto z serducha. Celebruje, refleksujcie i spędzajcie te chwile wspólnie. ♥

10

RELATED POSTS

8 komentarzy

 1. Odpowiedz

  Asia

  Kwi 16, 2017

  Dresik Poli świetny , tylko szkoda że wciąż nie ma wyników konkursu :) Wesołych Rodzinnych Świat dla Was !

 2. Odpowiedz

  Kasia

  Kwi 16, 2017

  Wzajemnie 😊 Wesołych!

 3. Odpowiedz

  Paulina

  Kwi 16, 2017

  Miło patrzeć na to Wasze wspólne szczęście :) Urocze zdjęcie!

 4. Odpowiedz

  Viola

  Kwi 16, 2017

  Wam też Radosnych Swiąt.podoba mi się Wasz optymizm.aż zarażacie tą radością.pozdrawiam.Twój Max jest chyba tylko kilka tyg.starszy od mojego Jasia,.

 5. Odpowiedz

  Rozaliafashion

  Kwi 17, 2017

  Klimatycznie! <3

 6. Odpowiedz

  kaja

  Kwi 18, 2017

  Super kadr. Nowy post kiedy? Miał być w tym msc o wybielaniu, o przyjaźni psa z dziećmi, o efektach rozstępów…

  • Zatrzymując czas
   Odpowiedz

   Zatrzymując czas

   Kwi 18, 2017

   W tym tygodniu będzie o wybielaniu, a o rozstępach będzie dopiero pod koniec maja/początek czerwca, bo cały ten proces trochę trwa, a chciałabym pokazać wszystkie rezultaty. :)

 7. Odpowiedz

  happyfriend

  Kwi 30, 2017

  Tak to już niestety jest, że często bliscy którzy powinni być dla nas wsparciem nas dołują, mówią „nie uda się”, „nie wyjdzie”. Przez to ogromnie ważna jest własna opinia o sobie i wiara w samego siebie, codzienne powtarzanie „uda mi się” :) Tobie się udało i gratulacje za to :)

LEAVE A COMMENT