Instagram

Mała wielka moda

Dziecięca stylizacja z pierwiastkiem „dorosłego” stylu

Gru 15, 2016

Jedną z najfajniejszych modowych zalet posiadania córki jest, a raczej są… sukienki! Te wszystkie piękne i przesłodkie sukienki dla których totalnie przepadłam. Chociaż nie, nie dla nich, tylko dla Poli, która tak uroczo i mega dziewczęco w nich wygląda. Odkąd tylko zaczęła chodzić i jest tak wystrojona to nadal nie dowierzam – w domu już nie mam małego bobasa, a całkiem dużą dziewczynkę, która taka ciekawska przechadza się przez świat. Wspominałam już, że jestem miłośniczką ubierania dzieci w „dorosłe” zestawy, tzn takie, które niejeden dorosły mógłby śmiało założyć. Oczywiście pamiętając, aby zachować przy tym wszystkim zdrowy rozsądek, bo jednak dziecko to nadal tylko dziecko. Tu chodzi o równowagę między jednym, a drugim, taki dziecięcy styl, ale z pierwiastkiem zabawnej „dojrzałałej” mody. Rozumiecie o co mi chodzi? Dziś właśnie mam dla was moją propozycję utrzymaną w takim klimacie. Codzienną stylizację z sukienką w roli głównej, którą obstawiam, że niejedna z was śmiało mogłaby sama założyć. A teraz przyznać się, która? :)

1 2 3 4 11 6 7 8 9 10 5 12

Sukienka, spinka – Mamunio | Rajstopy – H&M | Buty – Bartek

 • Reply
  karola ;)
  Gru 15, 2016 at 18:16

  Też uwielbiam dziecięcą modę w takim stylu :) lepsze miękkie jeansy i stylowa koszula niż dziecko od stóp do głów ubrane w Hello Kitty… i nie, żebym coś miała do HK ;)

 • Reply
  Amanda
  Gru 15, 2016 at 18:20

  Przepiękna sukienka !
  A oczy … zupełnie tak, jakby patrzyła na Ciebie !

 • Reply
  Amanda
  Gru 15, 2016 at 18:20

  Jakbym*

 • Reply
  Ania
  Gru 15, 2016 at 19:00

  Urocza i slodka stylizacja :-) przesliczne ma wloski zakochalam sie w nich :-)

 • Reply
  Marta
  Gru 15, 2016 at 19:18

  Sukienka jest cudowna! Mam pytanie, jakim aparatem i obiektywem robisz zdjęcia? Każde jest po prostu idealne ?

 • Reply
  kasia
  Gru 15, 2016 at 19:18

  Piękna sukieneczka. Ja też staram się córę ubierać w podobnym stylu. Ostatnio kupiłam podobą nsukieneczke w … lumpku :) i nie wstydzę się tego, że tam się zaopatrujemy :)Sklepowe rzeczy są jednak dość drogie… Lubię też dzieci ubrane w jeans od stóp do głów. :)

 • Reply
  Natalia
  Gru 15, 2016 at 21:30

  Uwielbiam stylizacje mama córka, oczywiście od czasu do czasu, ale można właśnie wtedy użyć pierwiastka „dorosłego” w stylizacji dziecięcej lub na odwrót.
  Pola widzę już nie do zatrzymania na zdjęciach, wszędzie jej pełno ;)
  http://naszyfka.pl/

 • Reply
  poprostukasia
  Gru 15, 2016 at 22:08

  Ale cudna !

 • Reply
  salusiowo
  Gru 16, 2016 at 08:04

  Sukieneczka cudowna – już nie moge się doczekać mojej Zuzi!

 • Reply
  Kasia
  Gru 23, 2016 at 11:20

  Pierwsza moja myśl, gdy zobaczyłam Polę w tej sukience….super mam podobną. Druga myśl, moja Zuzia (młodsza od Twojej Poli o 2 miesiące) również ma podobną. A trzecia…Buty również mamy z tej serii Bartka…Twój styl, Twojego dziecka oraz Twojego mężczyzny jest równy naszemu. Pewnie tak bardzo lubię Twojego bloga. Zakupy robimy również tych samych sklepach oraz centrach handlowych. Nie zdziw się, jeśli Cię kiedyś spotkam i powiem „Cześć”, bo czuję jakbyśmy się znały :)

Leave a Reply

Instagram