Search here...
TOP
Parenting

A tobie co przychodzi do głowy kiedy myślisz „Mama”?

W tym roku wyjątkowo ekscytuję się zbliżającym Dniem Mamy, ale co się dziwić, obchodzę ten dzień pierwszy raz w życiu i wiele to dla mnie znaczy. Już samo określenie „Mama” jest dla mnie dużym wyróżnieniem i chętnie celebruję tę rolę od samego początku, podczas każdego naszego wspólnego dnia.

Kiedy myślę „Mama” to przychodzą mi do głowy takie cechy jak: opiekuńczość, zaradność, wielozadaniowość, gotowość na wszystko, bezwarunkowa miłość i oddanie. Mama to po prostu kobieta wyjątkowa, której największą siłą są jej dzieci, dom i rodzina. Mamie nikt nie dorasta do pięt, nikt jej nie może zastąpić ani wyręczyć. Każda mama jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Dlatego Dzień Mamy trzeba celebrować na 365 dni w roku, tak samo mocno jak tego jedynego dnia, które przypada w Polsce na 26 maja.

43

Jeśli myślisz o Dniu Mamy to co przychodzi Ci do głowy? Zaraz po wspólnie spędzonym czasie ze swoją mamą lub swoimi dziećmi? Mi zdecydowanie pachnące kwiaty. Są subtelne, delikatne i piękne… perfekcyjnie pasują do każdej mamy. Idealnie potrafią podziękować za codzienny trud i oddanie. Potrafią sprawić, że każda kobieta poczuje się jeszcze bardziej wyjątkowo. Dlatego życzę sobie, jak i każdej z was, aby tego dnia oprócz własnych kwiatuszków (w postaci swoich dzieci) zawitały te wyjątkowe, jakże prawdziwe w wazonie na stole. Tak symbolicznie, jako znak podziękowania i docenienia. :)

dostawa kwiatów online - twojekwiaty.pl 1Kwiaty – Euroflorist

«

»

11 KOMENTARZE

 • Avatar
  Dominika

  Piękne zdjęcia i jeszcze piękniejsze, prawdziwe słowa! Kwiaty to rzeczywiście idealny gest w takie święto. Ja jednak nie korzystam z tego rozwiązania. Mama kwiaciarka to trochę większe wyzwanie :)

 • Avatar
  Weronika

  Najpiękniejsze dziecko ;) Też bym chciała taką śliczną Pole ;). Pozdrawiam :)

 • Avatar
  Weronika

  Wasza Polcia to Apolonia czy po prostu Pola? Przepraszam ze pytam ale to tak z ciekawosci:)

 • Avatar
  poprostukasia

  Maleńka jest śliczna i te oczka.
  Cudowne zdjęcia.

 • Avatar
  Anonim

  A skąd taki wianuszek? To z żywych kwiatków?

 • Avatar
  ladyagat

  Piękne zdjęcia ;)

  http://www.ladyagat.com

 • Avatar
  Ptak Fashion City

  Świetny post! Zapraszamy do nas :)

 • Avatar
  Klemens

  Cóż, mamy są cudowne – po prostu! Ja nie mogę narzekać na swoją i pamięć o jej Dniu ma dla mnie ogromne znaczenie. Oczywiście jest też tak, że trzeba też jakoś zadbać o oprawę tej daty. Kwiaty, jakiś stylowy bukiet to dla mnie są obowiązkowe elementy. Matki tyle dla nas poświęcają, tak bardzo się angażują i wkładają tyle trudu, że w ich święto zwyczajnie należy być blisko nich.

 • Avatar
  Dzieci

  Piękne imię… Pola jest przeuroczą dziewczynką.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

INSTAGRAM @ZATRZYMUJACCZAS